Про компанію

Рисунок1

  2012 рік став значною віхою в історії залізничного транспорту України, початком якісної та високотехнологічної модернізації інфраструктури галузі. Основним етапом цього процесу було створення Української залізничної швидкісної компанії (далі — компанія) — першої в Україні компанії з перевезення пасажирів денними швидкісними поїздами ІНТЕРСІТІ+. Сучасні швидкісні поїзди на залізницях України – це кардинально інший погляд на рівень якості перевезення пасажирів та надання сервісних послуг. Адже події, що відбуваються в нашій країні та сучасному світі, ставлять перед нами нові задачі.

 Неможливо описати історію створення Української залізничної швидкісної компанії лише датами та цифрами. В основу її створення було покладено клопітку працю тисяч залізничників.

 Українська залізнична швидкісна компанія була заснована 22 лютого 2012 року для організації швидкісного руху на теренах України. 

На сьогоднішній день Українська залізнична швидкісна компанія — єдиний державний оператор пасажирських залізничних перевезень, в експлуатації якого знаходиться новітній рухомий склад:
• 10 електропоїздів виробництва компанії «Hyundai Rotem» (Республіка Корея)
• 2 поїзда локомотивної тяги виробництва ПАТ«Крюківський вагонобудівний завод» (ПАТ«КВБЗ»)
• 2 двосистемні електропоїзди Екр-1 виробництва ПАТ «КВБЗ».

  • 2 електоропоїзда Skoda  виробництва Skoda Vagonka

 Мережа маршрутів Української залізничної швидкісної компанії має дуже широкий спектр. Наразі ми об’єднуємо Київ з найбільшими промисловими центрами України, як Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, а також культурними центрами історичного регіону Галичини: Львовом та Тернополем. Не є винятком і перлини вітчизняного курортного відпочинку Трускавець та Одеса.
Слід зазначити, що курс Української залізничної швидкісної компанії повністю узгоджується зі стратегією реформування галузі — сегментування залізничного транспорту за окремими напрямками діяльності. Українська залізнична швидкісна компанія створена з метою розширення та покращення комплексу послуг, що надаються пасажирам під час поїздки у швидкісних поїздах.
В компанії працює висококваліфікований персонал, який був відібраний на конкурсній основі. Крім того, під час підбору враховувався і цілий спектр факторів, у тому числі і прагнення людини до подальшого навчання. Вже сотні тисяч пасажирів під час поїздки відчули компетентність, злагодженість, привітність та професіоналізм нашого колективу.
Основними перевагами послуг, які надаються пасажирам швидкісних поїздів Української залізничної швидкісної компанії, є:
• час подорожі (час подорожі денними швидкісними поїздами ІНТЕРСІТІ+ є співрозмірним із аналогічним та не набагато більшим, ніж під час подорожі літаком;
• вартість перевезень (прямими конкурентами за вартістю перевезень є організації, які надають аналогічні за функціональним призначенням послуги, – це авто- та авіатранспорт);
• надійність (залізничний транспорт — найбезпечніший транспорт у світі. Запорукою надійності швидкісних поїздів ІНТЕРСІТІ+ є ще і комплекс систем безпеки руху нового покоління);
• комфорт (подорожі швидкісними поїздами ІНТЕРСІТІ+ є комфортними та зручними для пасажирів за рахунок сучасного рухомого складу із затишним інтер’єром, який створено з урахуванням всіх законів ергономіки);
• зручний розклад руху (розклад руху розроблено з урахуванням максимального попиту пасажирів з відправленням поїздів вранці та ввечері, що дозволяє пасажирам більш оптимально спланувати свій день і здійснити поїздку туди/зворотно протягом доби);
• сервіс (Українська залізнична швидкісна компанія вперше в Україні запровадила концептуально новий підхід в обслуговуванні пасажирів під час перевезень залізничним транспортом, який полягає в наданні комплексу матеріальних і нематеріальних послуг для забезпечення комфортної, швидкої та приємної подорожі).
Основними напрямками розвитку та стратегією компанії є поліпшення умов проїзду пасажирів за рахунок комфортабельних поїздів і висококваліфікованого персоналу.