Правила перевезення пасажирів

Питання, які найчастіше турбують пасажирів

дети

Перевезення дітей віком до 16 років

Посадка в поїзд дітей віком до 16 років здійснюється за пред’явленням одного з документів, що посвідчують вік дитини (свідоцтва про народження дитини, нотаріально завіреної копії свідоцтва про народження дитини, паспорта одного з батьків, у якому є запис про дитину, проїзного документа дитини).

дети 1

Перевезення дітей віком до 6 років

Дитину віком до 6 років, якщо вона не займає окремого місця, перевозить дорослий пасажир без придбання окремого проїзного документа.

дети 2

Перевезення дитини віком до 6 років, для якої особа, що її супроводжує, хоче зайняти окреме місце, здійснюється за дитячими проїзними документами.

дети 3     Перевезення ручної поклажі

Пасажиру дозволяють безоплатно перевозити ручну поклажу (не більше 36 кг), розміри якої за сумою трьох вимірів не перевищують 200 см.

дети 4  Перевезення кімнатних тварин 

У вагонах ІІ класу швидкісних поїздів «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» кімнатні тварини не більше двох особин (малі собаки, коти тощо) перевозяться в ящиках, корзинах, клітках або контейнерах із водонепроникним абсорбуючим дном (не більше одного місця ручної поклажі), які розміщуються на руках у пасажира або під місцями для сидіння. Наявність оформленого належним чином ветеринарного документа є обов’язковою. Оформлення перевезення здійснюється багажною квитанцією, яку можна придбати в будь-якій квитковій залізничній касі або через мережу Інтернет на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця»: www.uz.gov.ua. Перевезення кімнатних тварин у вагонах І класу швидкісних поїздів «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» заборонено.

Рисунок1

Пасажиру ЗАБОРОНЕНО притулятися до дверей.

 

 

Рисунок2 Пасажиру ЗАБОРОНЕНО розміщувати ручну поклажу в тамбурах вагона та у проході вагона.

Рисунок4

 

Пасажиру ЗАБОРОНЕНО голосно розмовляти по телефону.

 

Рисунок5

Пасажиру ЗАБОРОНЕНО вживати алкогольні напої