Інформація про поїзди

На сьогоднішній день парк рухомого складу Компанії складається із 10 електропоїздів подвійного живлення категорії ІНТЕРСІТІ+ виробництва HYUNDAI Rotem та із 2 електропоїздів подвійного живлення виробництва компанії Skoda.

Компанія має основні технічні бази з обслуговування рухомого складу в Києві (станція Дарниця) та Харкові.

Поїзди виробництва HYUNDAI Rotem

Склад поїзда «Hyundai» : 3 вагони першого класу та 6 вагонів другого класу, із яких один має буфет для пасажирів.

Кількість пасажирських місць — 579, з них 1-го класу — 168, 2-го класу — 411 та 2 місця для інвалідів. Сидіння у відділеннях для пасажирів І-го класу розташовані за схемою 2 + 2, у ІІ-го класу 3 + 2 один за одним.

Місця І класу розміщені в проміжних вагонах, три вагони по 56 місць кожен, а ІІ класу в шести моторних вагонах. Місця для інвалідів знаходяться в одному з головних вагонів.

Сидіння для пасажирів І класу мають ширину 500 мм, ІІ класу — 450 мм, що відповідає санітарним нормам, які діють в Україні — 450 мм. Для порівняння крісла літаків зазвичай мають ширину від 450 мм в економ-класі до 500–550 у класі бізнес.

Потрібно зазначити, що ширина колії в країнах СНД −1520 мм, у більшості країн Європи −1435 мм, пасажирські вагони у країнах Європи мають ширину − 2900 мм (2,9 м), в Україні та країнах СНД — 3510 (3,5 м), що дозволило розмістити ще одне пасажирське крісло.

Для людей з особливими потребами у двох вагонах поїзда Hyundai (першому та останньому) є місце для розміщення інвалідних колясок. Поблизу знаходиться спеціальний туалет, розрахований на використання інвалідами в колясках, який, як і інші туалети, оснащений кнопкою аварійного виклику стюардів. Підлога у всіх зонах поїзда Hyundai одного рівня, що полегшує переміщення інвалідних колясок.

 

Поїзди виробництва компанії Skoda

Загальна кількість місць в потязі — 607, з них 46 — першого класу, 561 — другого. Всі місця в електротязі призначені для сидіння. Також в поїзді наявні місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями (для чого в кожному поїзді передбачено по 4 підйомника для інвалідних візків, а також спеціальні санвузли).

Сумарна тягова потужність — 4000кВт (8 асинхронних двигунів по 500 кВт кожний